Ngra

Przeżyj przygode

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forum oficjalnie wystartowało. Zapraszamy do gry!

#1 2010-10-03 14:07:42

Orochimaru Sugoi Hebi

http://i45.tinypic.com/ncmdk1.jpg

Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 8
Punktów :   

Orochimaru Sugoi Hebi

Imię:Dragor
Wioska:Taki-Gakure
Klan/Nazwisko:Kakuzu
Ranga:Uczeń akademii
Chakra:1500
Natura chakry:Doton
Kekkei Genkai:Kontrola Negatywnej Energii
Patk:Z Wężami
Gold:200gold
Drużyna:
Ekwipunek:Parasolka,2sztuki,Stalowej Linki i jedną Pigułkę żywnościową,Samehada,Ochraniacz Nidaime,Wachlarz

Ścieżka:Stać się jakimiś potężnym Shinobi najlepiej Sage albo Kage


Opis.
Charakter:Zawsze jestem nieobliczalny nienawidzę świata żywych,ludzi,roślin i prawie wszystko co jest z nim związane napawa mnie obrzydzeniem.Nigdy nie walczę z honorem ktoś kto tak robi i walczy z zasadami jest godny pożałowania i czymś czego nie lubię nawet bym powiedział że nienawidzę.Za to bardzo lubię patrzeć i nie tylko na ludzkie cierpienie co wywołuje u mnie radość, zadowolenie,uśmiech, lubię też zadawać cierpienie,obserwując jak ktoś się męczy,straszyć,terroryzować.W towarzystwie zachowuje się normalnie czyli nie robię nic złego dopiero kiedy ktoś mnie naprawdę zdenerwuję to wtedy nigdy za siebie nie odpowiadam, wpadam w furię,staje się jeszcze bardziej nieobliczalny niszczę wszystko co znajdzie się na mojej drodze.
edytuj Wygląd

15Wygląd:Jestem młodym Wygląd:Jestem dość niskim,młodym,Shinobi z Wioski ,mam zwykłe i i normalne białe zęby błękitne oczy.Maje włosy mają kolor czarny i opadają na moje ramiona z tyłu są jeszcze dłuższe,moja skóra jest w zwykłym,normalnym kolorze.Mam niebieską  koszulę,która jest trochę długa i nie ma rękawów ale za to mam trochę wysoki kołnierz,mam jasno niebieski wiązany pas.Prawie nigdy się nie garbię,tylko zawsze stoję wyprostowany i mam na środku czoła czarny znak po Japońsku oznaczający nienawiść.Moje spodnie też mają kolor jasno niebieski,mam niebieskie buty.Ma moich plecach jest znak mojego Klanu.

Jutsu:

Misje:
D-0
C-0
B-0
A-0

Statystyki:

Siła:5
Szybkość:5
Zręczność:5
Wytrzymałość:5
Chakra:5

Ostatnio edytowany przez Orochimaru Sugoi Hebi (2011-02-21 20:42:23)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzeprowadzki fishingsuperstars